Отзывы лечение ВСД

Хочу выразить огромную благодарность Андрею Петровичу за его помощь. Он не только дарит здоровье телу, он лечит душу!
На протяжении нескольких лет у меня были ужасные головные боли, головокружение, иногда приступы вплоть до потери сознания. Мерзли руки и ноги. Давление топодскакивало, то падало. Соответственно меня это на столько утомило, что появилось чувство тревоги и страх, казалось, что все плохо и весь мир против меня. И когда последний раз не помогли ни таблетки ни уколы, а от головной боли хотелось «лезть на стены», я согласилась поехать на прием к Андрею Петровичу. О его методике я узнала моя мама от знакомой, которой доктор уже помог. Скажу честно, при первой встречи волновалась и немного сомневалась. Но уже после второго сеанса я поверила, поверила доктору, а главное – поверила в себя!
Замечательная методика семьи Бартош позволяет не только лечить недуг, но и учитчувствовать свое тело, что в дальнейшем будет помагать жить, развиваться и быть здоровым.
За 11 сеансов я стала не только здоровее, я стала счастливее.
Андрей Петрович замечательный специалист своего дела и прекрасный, добрый человек. Спасибо Вам Огромное!!! Дай Вам Бог здоровья и всех благ!
Теперь я точно знаю – все может быть очень хорошо – главное верить!!!

  

Іван Святославович. 60 років. м. Київ.
Вже три місяці пройшло, як я не міг нормально ходити. Нога пекла вогнем, як наче прикладали розпечене залізо. Вот лікарі, як один зійшлись на тому, що потрібно вирізати аж до паху венозну судину. А потім стане все гаразд. Кілька лікарів під керівництвом академіка вирішили лікувати. А якщо результатів не буде, тоді вирізати.
І після цього я звернувся до Петра Гнатовича за порадою. Петро гнатович оглянув і виніс рішення: що видалення не дасть нормального результату, тому що закупорено енергоцентри і немає нормального доступу крові до ступні. Потрібно налагодити постачання і все нормалізуеться, що й він сам особисто, як чарівною палочкою Мага, створив чудеса. Вже за перший сеанс стало набагато легше і появилось бажання жити і працювати. А за другим сеансом відчув себе нормальною людиною, в якій просто став технічний збій.
Але відчути цю радість життя дав змогу Лікар-Чарівник – великий спеціаліст своєї справи Петро Гнатович Бартош, не тільки мені. Він приніс радість повсякденного буття й моїм родичам, які йому і його дружині Людмилі Євгенівні вдячні.
Я лише хочу, щоб Петро Гнатович і його прекрасна родина жила і творила на радість своїй власній родини, а також на радість всім людям нашої планети Земля, а особливо нашій рідній Україні, керівництво якої ще не зовсім відчуває, які самородки вищого гатунку діамантового працюють творчо на цій святій древній територіі планети нашої.
Довгих Вам літ і творчої наснаги!
З любов,ю, вдячністю, я і моя сім,я.
Заслужений художник України, Лауреат міжнародної премії імені Сковороди, доцент НТУУ(КПІ). І.С. Черниш. 12.01.2011 р.

  

Петро , 2 роки 8 міс.
На сьогодні наш діагноз – ДЦП, спастичний тетрапарез з перевагою зліва.
У Ірини Петрівни проходимо перший курс лікування. Під час лікування помітили такі зміни:
– Знизився м,язовий тонус, ручками намагається брати дрібні предмети, розкриває повністю кисть.
– Почав показувати пальчиком предмети.
– Краще стоєть біля опори.
– В положенні на животі підтягує ножки, старається стати на четвереньки.
– Рівніше утримує спинку, тримає голову.
– В дитячий колясці сидить з зігнутими в колінах ножками, з правильно виставленими стопами. До того ноги роз,їзжалися побоках.

  

Ілля. 5 років. м.Тернопіль.
Діагноз: правобічний геміпарез.
Пройшли 1 курс лікування. Ілля більше розслабив праву руку і ногу. Рука випрямилась в локті, почав більше задіювати руку. Праву ногу частіше опускає на п,ятку, ставить ногу ближче до лівлї. Покращився колір обличчя.
Дуже дякуємо Вам – Ірина Петрівна! 5.10.2011 р.

  

Олена. 3 р.5 міс. м.Тернопіль.
Діагноз: Правобічний геміпарез.
Пройшли 3 курси лікування в Ірини Петрівни. До лікування дитина ходила тільки за руки, тягнула праву ногу, праву руку зажимала в кулак і вверх не піднімала, згинала в ліктьовому суглобі.
Після першого курсу лікування Оленка почала самостійно ходити і розгибала руку, після другого курсу лікування перестала тягнути ножку і почала піднімати її, згинаючи в коліні. Покращилась мова, почала говорити реченнями. Рука розслабилась, розжався кулак і вже може утримувати деякі предмети.
На сьогоднішній день ми закінчуємо третій курс лікування. Оленка добре ходить, бігає, рука розігнулась в ліктьовому суглобі, кулачок розжатий і добре утримує предмети, кисть і пальці ще ослабленні. Покращилась пам,ять, Оленка розказує вірші.
Вся наша сім,я дуже вдячна доктору Бартош Ірині петрівні за допомогу і великий вклад в лікування Оленки.
Дуже вам дякуємо!!! 1.10.2011 р.

  

Два года моя жена болела. Мы побывали у всех врачей-невропатологов в Краматорске, Донецке, Славянске и др. Все врачи по МРТ смотрели состояние позвоночника, ставили разные диагнозы, сходились в одном: с таким позвоночником ходит пол Краматорска. А жене становилось всё хуже: нельзя согнуться, присесть, пропал сон, аппетит.
По интернету нашёл адрес П.И. Бартоша, созвонился и приехал в г. Киев. Жена прошла 12 процедур. После первой процедуры стало лучше: мы пешком прошли 3.5 км на вторую процедуру, хотя ранее жена не выходила из дома. После окончания сеансов жене стало гораздо лучше: стабилизировалось давление, увеличилась подвижность суставов, появился интерес к жизни.
У меня тоже в позвоночнике три грыжи, гемангиомы в трёх позвонках. Тянуло левую ногу, онемели 4 пальца левой стопы, икроножная мышца уменьшилась. После 10-ти процедур онемение пальцев прошло, онемение левой руки тоже, улучшилась походка, стабилизировалось давление: 120/80.
Огромное спасибо Петру Игнатьевичу за лечение по его методике, за внимательное отношение к людям, за его нелёгкий труд, который возвращает отчаявшихся людей к нормальной жизни.

  

Я болею вегето-сосудистой дистонией более 10-ти лет. Это выражалось частыми головокружениями, онемением конечностей, болями в области сердца, а также учащённым сердцебиением, тошнотой, бессонницей, страхами, приступами с потерей сознания. В 2009-м году после обследования в больнице обнаружили грыжу диска С6 – С7 и протрузию диска С5 – С6. Дважды лежала в больнице и после проведенного лечения (капельницы, массаж, амплипульс и огромное количество лекарств) лучше не становилось.
К доктору Бартошу Петру Игнатьевичу обратилась в плохом состоянии, с каждым днём становилось всё хуже. Но после второго сеанса уже ушли головокружения и появилась ясность в голове, ушли судороги и боль в сердце. После 6-го сеанса перестала принимать лекарства, без которых не обходилось ни дня. После проведения 10-ти сеансов чувствую себя хорошо и бодро, у меня хорошее настроение, и хочется жить.
Большое, огромное человеческое спасибо Петру Игнатьевичу за его методику, которая возвращает отчаявшихся людей к жизни!!!

  

Я звернулась до лікаря Бартош Петра Гнатовича 28.10.2010 р. Була загальна втома, біль в руках та важкість в ногах, сильні болі в спині, скованість в рухах (практично не могла рухатись та нахилятись).
В мене були результати обстеження МРТ, де були зафіксовані дві грижи в поясничному відділі. Лікарі рекомендували операцію по видаленню грижи. Про лікаря Бартоша Петра Гнатовича я дізналася через інтернет, вирішила спробувати декілька процедур. Після першого сеансу я змогла вільно рухатись, нахилятись, ходить без болю в ногах. Після 3-4 процедури змогла спокійно спати, спина більше не хвилювала вночі, поступово зникли болі в руках та ногах, покращився зір, з,явилося більше енергії та сил для роботи.
Хочу подякувати лікарю, Петру Гнатовичу за його нелегкий труд, за його дар розуміти причину хвороби та вміння все виправити. Щиро дякую Вам, бажаю кріпкого здоров, а також довгих років життя.

  

Уважаемый Пётр Игнатьевич!
Хочу поблагодарить Вас за то счастье, которое Вы даёте людям. Потому что здоровье – это счастье. У меня были обнаружены 8 дисковых грыж, я не могла нормально ходить. У меня болели ноги, поясница. Ноги немели, было жжение, стягивало мышцы. Было сильное сердцебиение, горечь во рту и сухость. Вдобавок к этому высокое давление, плохой сон, немели руки. Ноги были налиты свинцом. Было очень плохое душевное состояние. Были моменты, что не хотелось жить.
После проведения 10-ти сеансов, я стала нормально ходить. Исчезло сердцебиение, исчезла горечь во рту. Появилось желание жить.
Доверьтесь доктору Бартошу Петру Игнатьевичу и вы будете здоровы.

  

Я, Антонина Ивановна, благодарна доктору Бартош Петру Игнатьевичу за возвращение меня к активной жизни.
Мне 57 лет, и на протяжении многих лет я страдала от болей в спине, были проблемы с желудком, кишечником. Любой наклон для меня был болезненным. Мне ставили диагноз хронический радикулит, позже были обнаружены две дисковые грыжи. Затем начались проблемы с ногами. Ходить стало трудно, подняться по лестнице на третий этаж было проблемой, появились боли в пятках и пальцах ног. Сковывало спину. Колени плохо сгибались Появилось болезненное ощущение в венах, онемение и жжение внутри по тыльной стороне правой ноги. Затруднено было дыхание, поднималось давление. Сон был неспокойный. По ночам немели руки, и сводило судорогой ноги. При стоянии ноги наливались свинцом. Отрыжка, изжога дополняли мои страдания.
После проведения десяти сеансов лечения я вновь обрела лёгкость в своих движениях. Боль в спине уже не беспокоит. Исчезли отёки и боль в ногах, онемение и жжение по правой ноге. Появилась возможность делать приседания. Сон стал спокойным. Исчезла изжога. При подъёме по лестнице и ходьбе дыхание стало свободным. Домашнюю работу делаю с удовольствием, забыв о болезненных ощущениях.
Большое спасибо доктору Бартош Петру Игнатьевичу за его методику, вернувшую мне возможность движения и надежду в завтрашнем дне.

  

Уважаемый Пётр Игнатьевич!
Я благодарна за возможность пройти курс лечения у Вас. Восстановились мои силы, вера в себя, и сейчас я намного лучше себя чувствую. Ваш ум, вдумчивость и большое сердце делают Вас особенным Доктором, врачом с большой буквы!

  

Даринка. 1 рік 8 міс. М. Тернопіль.
За період лікування (другий курс) у Ірини Петрівни спостережено:
1.Зменшення спастики.
2. Покращилась циркуляція кровообігу, в результаті чого біль тепліші долоні та стопи.
3.Краща координація.
4. Погляд біль свідомий.
5.Покращилась активізація рук і ніг.
6.СТОПИ БІЛЬШ РІВНІШІ!!! Краща опора на ножки.
7. В положенні на спинці ножки не зігнуті в колінках, а рівненьки.
05. 2010 рік.

  

Надія. 9 років. м. Тернопіль.
Діагноз: ДЦП.
Надійка почала більше випрямляти ножки, стала спокійніша, довше спить. Більше випрямляє спинку, краще ходить. Лікувались 10 днів.
Ми вдячні Ірині Петрівні за хороший підхід до пацієнта і її професіоналізм.
05.2010 рік.

  

Мой сын Сергей прошёл три процедуры у доктора Бартош Ирины Петровны. У моего сына три огнестрельных ранения в голову. После операции состояние было тяжёлое, ходить не мог. После трёх процедур улучшилось состояние в хорошую сторону. Он может сидеть сам, глаз открывается, появились слёзы, легче лежать на левом боку, ноги почти перестали болеть. Собираемся продолжить курс лечения.

  

Олена. 2 роки. м. Тернопіль.
Діагноз: Правобічний геміпарез.
Пройшли 10 сеансів курсу лікування. Після чого побачили покращення ходи, права нога почала краще згинатись в колінному суглобі і менше викривлятись в ступні.
Права ручка більш розслабилась, і Оленка почала намагатись нею брати предмети і піднімати її краще вверх.
Ми дуже дякуємо Ірині Петрівні за проведене лікування, єє чуйне ставлення до пацієнтів. Дякуємо! 20.05.2010 р.

  

Павло. 2 р. 1 міс. Місто Тернопіль.
Діагноз: ДЦП. Спастичний тетрапарез. Пройшов курс лікування в Ірини Петрівні, розслабився, почав більше вимовляти звуків. Краще тримає голову.
Дальше надіємся на більші результати. Дякуємо за допомогу.
26.02.2010 р.
Павло. Вже 2 р. 4 міс. М. Тернопіль.
Діагноз: ДЦП. Спастичний тетрапарез. Дитина стала більше розслаблена в ручках, ніжках, почав краще тримати голову, спинку, почав більше звертати увагу на іграшки, краще фіксує погляд. Ми пройшли другий курс, 10 сеансів, надіємось ще кращий результат. Ми дуже вдячні за допомогу Ірині Петрівні.
К. 20.05. 2010 р.

  

Катерина. 2 роки. м. Тернопіль.
Дякуємо Ірині Петрівні за те, що Катя:
-стала жвавіша і енергійніша, веселіша.
-прининилися істерики, які повторювалися майже щоденно.
-стала спокійніше. Не роздратована.
– більше стає на всю стопу, а не на пальчики.
-рум,янець з,явився внаслідок покращення кровообігу.
-повертає голову до плеча.
-стала уважніша і допитливіша.
-краще спить.
-зменшився м`язевий тонус.
На сьогоднішній день ми пройшли перший курс (10 сеансів). Готуємося пройти другий курс. Б. 19.05.2010 р.