Катерина Михайлівна, Черкаська область

Катерина Михайлівна, Черкаська область

Пише цього листа пацієнтка Катерина Михайлівна, Черкаська обл., доктора Бартоша Андрія Петровича з подякою самою великою, яка є на білому світі.
Спасибі Вам, Андрій Петрович, і уклін до землі.
Я була дуже хвора, боліло все, не було такого місця, щоб не боліло, найбільше боліла голова, пекло під лопаткою, і не те, що, а так пекло, що не можна було терпіть, кульша лєвої ноги, а потім і сама нога, руки мліли, ноги, всередині все боліло. Тошнота була, гіркота у роті, кишечник не працював. Саме краще сказать, усе боліло. Такого больного, як я ще треба пошукать. І доктора мене не хотіли брать лікувать, тому що мені зробили операцію по онко, удалили пухлину 10 кг забрюшинної полості, почку, праву долю печені, і всі казали, що це наслідок операціі, що такі хворі не живуть, а я уже 4 роки, як живу після операції, обезболюючіх теж сказали, що не можна приймать, бо вони діють на нервову систему. У мене найшли 2 грижи у спині. Сказали живіть, як можете, а я не могла жить. Моя дочка случайно найшла у комп’ютері про нашого доктора від бога Бартоша Андрія Петровича файл, що люди описують і що їм помогло, і ми звернулися до доктора, і вже після третьго сеансу я просилася додому, тому що я посувалася набагато краще. Могла лягать на живіт, а за 4 роки я і раз не лягала, голова, яка боліла 10 років, взагалі перестала боліть, также і руки і спина. Я наче на білий світ народилася.
Спасибі Вам, Андрію Петровичу, що Ви є на білому світі, низький Вам уклін до землі, здоров’я Вам, щастя і всіх благ сімейних, щоб Вам супутствувала удача, і Ви спасали і надалі таких хворих, як я і багато на землі.
Спасибі, спасибі, спасибі.

Оставить комментарий

Ваше имя*

Ваш Email* (не публикуется)

Ваш сайт